Svet-Stranek.cz
Osobní stránka

V-lifting - Nová modelující řada:Osobní stránka na adrese: kosmetikanagolfu.diskutuje.cz

V-lifting - Nová modelující řada

V-lifting - neinvazivní kolagenové nitě
Vady na kráse: Každým dnem se zpomaluje buněčná aktivita, podpůrný systém jednotlivých vrstev (tvořených kolagenem, elastinem, kyselinou hyaluronovou) se stává méně organizovaným a více se uvolňuje. Jakmile pleť ztrácí kompatibilitu, tonus a elasticitu, obličejové linie jsou méně výrazné a kontury méně definované.

V liftingovém ošetření pro zralou pleť obsahuje 51 + 3 HYALU COMPLEX TM větší množství aminokyselin, ze kterých jsou tvořena vlákna kolagenu a elastinu. Tím je tedy stimulována produkce pleťových komponentů. Linie navíc obsahuje Collagen Lift Peptid, který stimuluje syntézu podpůrných kolagenových vláken v demoepidermis, což vytváří základ pro zvýšení odolnosti vůči povadání, a 3D Instant Lift systém, který uvolňuje obličejové linky a zjemňuje povrch pleti. Výsledkem je vypnutí, vyvážená a regenerovaná pleť.

Salónní ošetření:
Odlíčení pleti micelárním mlékem a revitalizačním tonikem
Vyčištění pleti ultrazvukovou špachtlí
Uvítací uvolňující masáž dekoltu a krku
Speciální masáž štětci s remodelující maskou
Nanesení remodelačního séra
Japonská samurajská masáž Kobido
Nanesení jednorázové kolagenové masky
Zapracování neinvazivní mezoterapií
Nanesení instantního fileru s kyselinou hyaluronovou do vrásek
Nanesení liftingového krému na obličej, krk i dekolt

Cena ošetření: 1690,-
V-lifting - modelující a vypínací domácí péče: 24-hodinnový krém s liftingovým efektem (1940,-), remodelační oční krém (1630,-), instantní vyplňovač vrásek (1100,-) - Cena setu  4400,-