Svet-Stranek.cz
Osobní stránka

Perfection Sublime - Pro pleť se speciálními potřebami:Osobní stránka na adrese: kosmetikanagolfu.diskutuje.cz

Perfection Sublime - Pro pleť se speciálními potřebami

Vady na kráse: touha po krásném vzhledu nás nutí zlepšovat náš vzhled, zakrývat nedostatky, začervenání, rozšířené póry a hluboké vrásky. Pro dosažení zářivého vzhledu zašedlé pleti se často uchylujeme s nadměrnému užívání make-upu. Kolikrát jste si při odchodu z domova řekla, že byste chtěla odcházet se svěží a vitální pletí bez potřeby zakrývat nedostatky nadměrným použitím make-upu?

Je vědecky dokázáno, že krása a vzhled pleti závisí na:

povrchu pleti, jemnosti a sjednocenosti pleti
kvalitě a produkci pigmentů

Řešení: OŠETŘENÍ PLETI SUBLIME vrásky – póry – pleť je řešení, které přináší diego dalla palma pro dosažení pleti snů: vrásky, póry, začervenání a jiné vady jsou okamžitě méně viditelné, den po dni je pleť jemnější a zářivější, póry zmenšené a pleť sjednocená.

Zlepšete stav vaší pleti okamžitě, den po dni, a objevte přirozenou opravdovou krásu! Ideální v období změn, samostatně nebo po sérii tří ošetření pro silnější a regenerovanou pleť. Vhodné pro všechny typy pleti vyjma velmi suché pleti, s tendencí k loupání a šupinatění a hypersensitivní pleti. Vhodné rovněž pro muže.

Silné stránky našeho ošetření: Srdce našeho ošetření: ošetření PERFECTION – PLEŤ SE SPECIÁLNÍMI POTŘEBAMI obsahuje mix aktivních látek, které jsou pečlivě vybrané pro každý produkt tak, aby bylo dosaženo těch nejlepších výsledků. Ošetření posiluje přirozenou obranyschopnost pleti a stimuluje její regeneraci, bojuje proti známkám stárnutí, fotostárnutí a stresu.

Ošetření SUBLIME vrásky – póry – pleť je obohaceno LPA PERFECTION KOMPLEXEM s multiúrovňovým účinkem pro dokonalou pleť: pomáhá zjemnit povrch pleti, zmenšuje póry a redukuje nedokonalosti. Pleť je okamžitě rozzářená a mladší. Ošetření zlepšuje celkovou kvalitu pleti a posiluje ji do hloubky. Reguluje produkci pigmentů, vyhlazuje a normalizuje texturu pleti. Pro stále krásnější pleť. Dokonalou pleť.

Salónní ošetření:
- odlíčení pleti micelárním mlékem a revitalizačním tonikem
- vyčištěí pleti ultrazvukovou špachtlí
- nanesení exfoliace dle typu pleti
- nanesení speciálního olejového séra na obličej i krk
- provedení uvítací uvolňující masáže za pomocí rituals olejíčku
- provedení specíální perfection masáže
- nanesení krémové masky
- nanesení závěrečného krému perfection

Cena 850,-
Strategický program Sublime - LPA PERFECTION KOMPLEX zjemňuje pleť, zmenšuje póry, zakrývá nedokonalosti, působí do hloubky, zlepšuje kvalitu a obranyschopnost pleti, reguluje produkci pigmentů. Pro dosažení té největší efektivity. Cena 2600,-
24-hodinový krém pro dokonalou pleť - jemný krém pro okamžitý efekt retuše díky novým silikonovým derivátům, kryje nedokonalosti a vyrovnává pleť, účinek není pouze na povrchu pleti, ale působí do hloubky. Cena 1513,-